rentboy nedir

 

Rentboy kelime anlamı ile kiralık olarak tutulan erkek demektir.Yani belirli bir ücret karşılığında istediklerinizi yaptırabileceğiniz kişi anlamındadır.Genellikle Avrupa ülkelerinde gelişmekle beraber izmir jigolo yıllar sonra ise Türkiye’ye açılmış ve insanların çeşitli cinsel fantezilerini karşılamayı amaçlamış bir uygulamadır.

Sizlerde eğer cinsellik açısından yoksun ve mutsuzsanız kaliteli bir hizmet alarak bu ihtiyacınızı giderebilirsiniz.Masaj yapmada ustalığımız ise cabasıdır.En kaliteli masajı masör sitemizden bulabilirsiniz.

Rahatlatmaya yönelik herkeze kaliteli iş sağlamaktayız.3 yıllık sitemiz artık büyük bir adım atmış durumda ve her bölgeye her şehre gitmiş yüzlerce müşterisi olmuş ve bir çoğuyla halen görüşmekte olan ve onlara da hizmet sağlamaktadır.

İlk müşterilerimize ücretsiz rentboy göndermekteyiz.Neden ücretsiz derseniz eğer sadece tanıtım amaçlı olmasından ötürü ilk olduğu için hiç bir ücret talep etmeden sadece müşteri kazanma amaçlı sağlamaktayız.

Bundan önceki yazımız olan renboy olmak adlı yazım rentboyluk hakkında neler yapılması gerektiğini anlatır.

Author: bay-j

1 thought on “rentboy nedir

  1. Merhaba ben istanbuldan jigolo Romeo Doğu aslen İzmirliyim boy. 183 kg 82 buğday tenli bi jigoloyum bundan bir kaç ay önce avrupada tanınmış bir jigolo olarak hizmet vermekte idim Türk bayan larinin çekiciliği ve ateşli olmasi nedeni ile suan Türkiye istanbul da sizlere hizmet vermek istiyorum sınırsız bir sex ve güvenilir bir ortamda mutluluğu sevgiye huzur erişmek sizin elinizde hemen arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

top