rentboy ne demek

jigolo-resimleri143kelime anlamı ile kiralanan izmir jigolo erkek anlamına gelir.belirli bir ücret karşılığında bayanlar ,evliler ve gaylar rentboy kiralarlar.amaç istenen fantezileri yerine getirmektir.

belli bir mekanda önceden planlanmış olmak kaydı ile yer seçimi yapılır taraflar bunu birbirine söyler ve saat,zaman bildirilip hazırlıklar başlar.

zamanı gelince ise ister hizmet alan kişi rentboyu arabasıyla alır ya da taksi ücreti takdim edilmek sureti ile davet edilir.hazırlık aşamasında güzel parfüm iyi bir giyim ayrıca hijyen olması gerekir.

bir kaç çay,kahve içiminden sonra karşı tarafın isteğine bağlı olarak ön sevişme ya da direk ilişki şeklinde işlem başlar.

hizmet alan taraf istediği belirlediği cinselliğin olmasını ister bunu karşılamak zorundadır.ve herkez bu işi yapamaz ayrıca belirli tip yakışıklılık vücut olması gerekir bunları karşılayamayan kişi bu işi yapamaz

buna benzer bir yazımız olan rentboy siteleri adlı makalemizde retboyların siteleri hakkında geniş çaplı bilgiler sunulmaktadır.

Author: bay-j

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

top