mutlu sonla biten masaj salonu

jigolo-resimleri144

 

 

 

Sonunun mutlu olması ya da olmaması size kalmış 🙂 bizler istediklerinizi yaparak sizleri memnun etme amacındayız.Merhaba ülkemizin elit insanları izmir jigolo sizlere mutlu sonla masaj uygulayarak üzerinizdeki negatif enerjiyi atmak ve sizleri rahatlatmak amacındayız.

Erkeklere de masaj uyguluyoruz sorun değil et ettir siz yeter ki isteyin ve hazırlıklı olun gün sonunda kendinizi mükemmel hissedeceksiniz bundan emin olabilirsiniz,bizler sentifikalı profesyonel olarak bu hizmeti sağlayan yardımcı kişileriz,yaptığımız iş 1 seans alıp memnun kalmak değil devamlı olarak uygulanması ile bir tutkuya dönüşecektir elbette.

İster evimde ister ofis,ev,iş yeri tarzı mekanlarda aromatik yağlar eşliğinde tüm vücuda terapi uygulayarak çeşitli tedavi ile seansları ile başlayabiliriz.İlk çalışmamızla rahatlama ve esneme garantisi veriyorum.mükemmel uyum için bizi seçiniz.

istenmeyen toksinleri ve kütlesel yağ birikimlerini ve kadınlarda selülitleri giderilmesinde önemli rol oynamaktadır.Bundan önceki yazımız olan rentboy ne demek adlı yazımızda rentboyluk mesleği hakkında geniş bilgi içermektedir.

Author: bay-j

3 thoughts on “mutlu sonla biten masaj salonu

  1. BEN OKAN 0531-0000000-İSTANBULDA (YAŞ 30 BOY 180 KİLO 80) CİDDİ REEL GÜRÜŞMEK İSTİYEN 30 VE 50 YAŞ ARASI EVLİ DUL KİLOLU ŞİŞMAN TOMBUL MUTSUZ OLGUN BAYANLARI BEKLERİM GÜVEN VE GİZLİLİK ŞART CİDDİ OLANLAR ARASIN

  2. Efe ben 22 yaşındayım kayseriliyim ama izmirde yaşıyorum 1.80boy 80 kilo 35 45 yaşındaki bayanlarla görüşürüm temizlik 1nci sınıf güvenlük gizlilik şart ciddi olanlar arasın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

top