jigoloz nedir

Rentboy son dönemlerin en popüler iş grupları arasında yer almaktadır. Ülkemizde çok sayı da masaj yapan masör ve rentboy bulunmaktadır. rentboy başlangıçlarında ülkeden tepkiler gelse de onlarda anlamış durumdalar. Bu kadar insan isteklerini arzularını nasıl karşılayacaktı . Bu yüzden rentboylar insanların yaşamlarına yardım etmektedir. Ki saca anlatmak gerekirse jigololar her ilde bulunmaktadır. İzmir, İstanbul gibi büyük kentlerde kendinize göre masaj bulabilirsiniz.

İzmir masaj sitelerine girerek masör bulabilir rentboyunuzla konuşabilir kendinizle ilgili özel bilgileri paylaşırsınız veya telefonla iletişime geçersiniz. Kendini yalnız hisseden bayanlar, olgun ve beklentisi yüksek kadınlar ile tanışabilirsiniz.

Masaj tanıştığı bayanı gitmek istediği mekana kadının istediği eve giderek kadının isteklerini yerine getirerek mutlu olmasını sağlayan kişidir. rentboylar yapılan bu istekler üzerine karşılığında ücret almaktadır. Jigololar sadece bekar kadınlara veya yalnız kadınlara değ il evli, dul, gay gibi kişilere de hem cinsel yönden hem istek yönünden yardım etmektedir. rentboylar kişinin isteğine bağlı kaldığı için yaptıkları isler değişmektedir.

Örneğin; bir kadın cinsel ilişki yaşamak isterken başka bir kadın sadece masörün kendisine sarılıp uyumasını ister veya birlikte hoş bir yemek ister. Kimse bilmese de rentboylar aslında insanları mutlu etmek için rentboyluk yapmaktadır.

Bunun altında bir art niyet yoktur. Herkes gibi masörler da çalışarak paralarını kazanmaktadır. İzmir’den masör olmak isteyen baylar sitemizde bulunan iletişim bilgisinden bizleri arayabilirler ya da e-mail atarak başvuruda bulunabilirler.

ayrıca bu antalya jigolo  makalemi okuyarak bilgilenebilirsiniz.

 

Author: bay-j

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

top