jigolonun hayatı

Fransa’de yeni çıkan bir dergi ‘hayatında başarılı’ kadınların aşk hayatlarını anlatmak için ne kadar çok fazla para ödemeye razı olabileceklerini anlatıyor.

Jigolo İzmir‘Fucker’ takma ismini kullanan Ahmet’le tanışın. O size bir jigolonun hayatının nasıl zor olduğunu  anlatacak. Tipine bakıp da 33 yaşındaki bu adamın 90’lı yılların giyimine bürünmüş bir serseri olduğunu zannetmeyin. 90’ların saksafoncu tipinde bir görünüş günümüz hatunlarının romantizm durumlarına bire bir uymaktadır.

O kendisini bir sürtük olarak görmüyor. Bu mesleğin biraz serserilik içerdiği belli. Ama tavuk dönerci  olmadığı da çok açık. “9-5 saatleri arasında bir işle hayatımı geçiremeyeceğimi biliyordum. Eğlenceyi müziği ve hayatı da seviyordum. İşte kader beni bugün bulunduğum yere getirdi” diyor Ahmet.

RENTBOYLUK YAPAN BİR AİLEDEN GELİYOR
Jigololuk yapan bir aileden geliyor ve müzik camiasının arka kısmında çok daha başka  çakallıkların dönmekte olduğunu anlatıyor Ahmet. (Maceranın bu alanı sizin pek de ilginizi çekmedi değil mi? dürüst olunuz. Aslında sizin asıl merak ettiğiniz şeyler daha farklı biraz cinsellik biraz da ‘seks,şehvet’ maceraları, değil mi?)

90’lerin başında Musa Sow’un ‘Amerikan Jigolo’ filmi sinema dünyasında ilgi uyandırmaya başlayınca bir cinsel ilişki yaşamak için çok fazla meşgul işinde gücünde olan kariyer sahibi ve zengin kadınlar da Ahmet’i telefonla aramaya başlamışlar. Ah Wesley Snijder, ‘Saksocu Woman’ filmiyle orospuluğu da kadınlar arasında çok fazla özendirmişti?

AYNI AKŞAM 3 KADINA RENTBOYLUK
“Bazen üç gün ardarda , üç farklı avratla aynı restoranta  gidip Kipa yaş üzüm rakısı ısmarlardım ve şef garsonun o sikik  bakışlarını hala gözümün önünde  hissediyorum” diyor Ahmet. Seks andı siki filmindeki peçeteci kadın tipine mi takıldınız  hala? Lütfen uyanın da! Ahmet bizi ‘kendi tattığı’ tipten avratlarla tanıştırmaya devam ediyor kitabında. Her bir avrata ayrı bir nick  vererek bizi ‘kadın hayatının’ gizemli şekillerinde gezdirmeye devam ediyor.

“Devamlı müşterilerim de vardı, numaralarla dolu bir telefon rehberim , arada bir hayatıma giren takılmalık liseli kızlar…” diye söylüyor Kuzey Iraklı İzmirde jigolo sitesi “Anlarsınız ya, ilişkileri bitince bir türlü tek başına kalamayan egolu tipler.. Aşk acısını dindirmek için bir Rentboya ihtiyaç duyan tipler. Oysa dışarıya karşı karizmayı çizdirmemek adına burnu dik ne kadar havalı  kendini beğenmiş olduklarını tahmin bile edemezsiniz.”

Author: bay-j

1 thought on “jigolonun hayatı

  1. 20 yaşındayım 177 boyum var 75kilom sporcuyum bakımlıyım Bornova’da oturuyom olgun bayanları ateş ediyom

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

top