jigolo olmak için başvuru

Rentboy olmak isteyen beyler İzmir’de rentboy olmak için bazı gereken şartlar bulunmaktadır. özellikle masaj bilmek ve masör olmak gerekir.Jigolo izmir için yapmanız gerekenler ilk önce İzmir’in rentboy sitelerine girerek kendinize bir reklam sitesi bulmanız gerekmektedir. Bu reklam sitelerine koyduğunuz profiliniz bütün herkes tarafından görülmektedir. Bu sayede masör arayanlar sizi kolaylıkla bulacak ve iletişime geçecektir. Jigolo olabilmeniz için en önemli özellik kültürel ve sosyal bakımdan çok bilgili olmanız gerekmektedir. Sebebi ise eskort veya kavalyelik yaparken gittiğiniz mekanlarda bulunan insanlara uyum sağlamanıza yarayacaktır. Unutmamak gerekir ki her şey fiziki görünümde bitmiyor. Aslında çok fazla da önemi yoktur.

 

Çünkü kimi bayan kaslı erkeklerle ilişkiye girmek ister kimi kadın özel günlerinde yanında olmanızı ister veya sizinle tatile çıkmak ister. İstekler çok başka olduğu için fiziki görünümün pek de önemi kalmıyor. masör olmak profesyonellik istemektedir. Hiç deneyimi olmayan kimseler jigolo olamazlar. masaj bir nevi arayıp da kişinin bulamadığı ilişkileri yaşatan kişidir. Bayanın arzularını, heveslerini yerine getirerek kişiyi mutlu etmektedir. masörler kişi ne isterse onu yapmak zorundadır. İzmir jigolo reklamı yapan sitelere masörlük başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Eğer beklemek istemezsiniz İzmir rentboy reklam sitelerindeki telefon numaraları sayesinde iletişim kurabilirsiniz. E-mail yoluyla da iletişim kurabilirsiniz fakat cevap gönderilmesinde sorunlar yaşanabilmektedir. Bu yüzden telefonla konuşmanız sizin için daha sağlıklı olacaktır.Ülkedeki en kaliteli masör ve masaj işleri yapan site bizimkidir.

Diğer kaliteli makalemiz olan jigolo arayan zengin kadınlar adlı yazımda en zengin kadınlar yer almaktadır.İyi bir rentboy ve masör artı masaj yaptırmak için acele ediniz.

Author: bay-j

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

top