istanbul rentboy

jigolo-resimleri141Merhabalar İstanbul’a özel olarak farklı yerlerden bir çok izmir jigolo ve masör arkadaşımızı yönlendirme ile sizlere göndermekteyiz.birbirinden farklı yüzlerce değişik erkek arasında sizlerde seçiminizi yaparak bu işlemlerden sonra istediğiniz ve arzuladığınız ilişkiye kavuşacaksınız.

hazır olun bizler sizler iyi iş ahlakı ile çalışmayı taahhüt etmekte ve her zaman hali hazırda rentboy bularak çalışma gücü sağlamaktayız.

elbette sektörde binlerce masaj taklidimiz bulunmakta buna bağlı olarak ta seçicilik algısı oluşmakta ama biz onlardan kalite özelliği ile ayrılmaktayız uyguladığımız masaj sizlere ömrünüzde hiç yaşamadığınız gevşeme özelliğini etkileyecektir.

İstanbul’un bazı elit semtlerinde Kadiköy, Florya, Tarabya gibi semtlerde bir çok müşterimiz ve buna bağlı olarak ta çalışma prensibimiz bulunmaktadır.

unutmayın ki iyi bir masaj sadece kaliteli bir masörün elinden geçer.Çünkü bizler masörlük kursu vermekteyiz bunun içinde insanlara çalışma sahası hazırlamaktayız.Belkide masörlük tarihi adlı yazımız sizlere farklı duygular iğneleyebilir.

Author: bay-j

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

top