hacer trabzon

Merhabalar ben Hacer, Trabzon ilinde yaşıyorum, sık sık gezdiğim amacıyla, Türkiye’ nin her yerinden bir jigolo ile görüşebilirim. Bana eşlik edebilecek Partner arkadaşlar, paylaştığım profilime mesaj bırakabilirler. Buraya telefon numaramı bıraktığım vakit sapıklık gerçekleştirme isteyenler beni aradığında tekrar moralim bozulacak diye düşündüm. Henüz mesaj atarak bana ulaşabilirsiniz. Birbirimizi biraz tanıdıktan sonra esasen her şey vakitle gelişme kaydedecektir.

44 yaşında, genç kızlara taş çıkarabilecek güzel bir varlıklı dul bayanım. Kocamdan geride bıraktığımız yıl ayrıldım, zira beni aldatmıştı. Bu yaşıma kadar hiç bir şey istediğimi gibi olmadı. Bu saatten sonra her şey kafama göre olacak. Para benim amacıyla problem değil, istediğinizden çoğunu verebilirim. Dilerseniz uzun süreli bir sevgili teması de yaşayabiliriz. Sizlerden istikbal istekleri beklemekteyim. Yasal Model Ajansı tercih etmemin sebebi, itimat edilir olmasından emin olduğum amacıyladır.

Author: bay-j

10 thoughts on “hacer trabzon

  1. Selam Hacer Hanım İstanbul dan Sercan bu hafta sonu Trabzonda olacam İsterseniz bir fincan kahve içeğiliriz.

  2. Sizinle tanışmak isterim mümkünse yüzyüze konuşmayı tercih ederim kendimi daha iyi ifade edebileceğimi düşünüyorum

  3. Merhaba yaşım 25 uygun olur mu bilmiyorum ama sizinle görüşmek isterim tabi uygun olursa hiperaktif kişiliğe sahibim ilişki konusunda karşımdaki ne zaman yeter derse o zaman dururum şuan çalışmıyorum aktif bir durumum yok eğer tanışmak istersen buradan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

top