bedava jigolo sitesi

İstanbul da jigolo Arayan bayanların takıldığı  bir çok mekan bir çok mahalle verebiliriz. Ancak jigolo sitemiz İstanbullu jigolo isteyen kadınlar tarafından günde onlarca kere ziyaret edilmektedir. Evvela müşteri Temsilcimizle görüşüp ayrıntıları öğrenmenizi öneriyorum. Bebek, Beşiktaş, Orta Köy, Sarıyer, Bostancı, Ataköy, Nişantaşı ve tabi ki zengin hanımların asıl adresi Bakırköy bu adresler de sahil de yürüyüş dahi yaparken oldukça fazla olgun ve yalnız bayan görebilirsiniz. Unutmayın Sahil de bir bayanla spor yaparken tanışmak kesinlikle bir kahve içmenin ilk adımıdır. Her şeyi devletten beklemeyin Arkadaşlar Bir spor salonuna başlayın atletik bir vücut bu işte çok ehemmiyetlidir. Kitap okuyun kesintisiz anlaşılır bir dil ve kültürlü bir yaklaşım çok ehemmiyetlidir. Unutmayın onlar sizden yaşça büyükler her açıdan sizden daha öndeler konuşmasını bilmeyen bir jigoloyu hiç bir iş kadını etrafında gezdiremez. Jigololuk özen ve özen ister arkadaşlar bilmek istediğiniz diğer konular için Arayıp bilgi Alabilirsiniz.

 

Ortaköy Eğlence Mekanlarının Bulunduğu Konumdan Eş siz Boğaz Manzarası.

 

Author: bay-j

9 thoughts on “bedava jigolo sitesi

  1. Selam ben Konyadan Jigolo Emrah konya merkezde jigololuk yapmaktayım saatlik 100 tl olup bütün bayanları bekliyorum sadece Konya

  2. Merhaba ben istanbul anadolu yakasında oturuyorum karşılıklı güven sevgi saygı çerçevesinde hijyene gizliliğe önem veren boğazın çok güzel çok romantik bir yerinde bütün güzellikleri beraber doya doya yaşayabileceğimiz bir ortamda..fiziksel yaşı önemli deyil önemli olan ne istediğini bilen kalbinin sesi vedüşüncesidir onun için yaş önemli deyil her yaştan olabilir tatlı bayanları bekliyorum..hiç unutmayacağım ız saatler günler yaşamak isteyen bayanları bekliyorum herşey gönlünüzce olsun sağlıcakla kalın bay.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

top